Xo Appliance XOGV48X6DC Duct Cover 48In Wide, 6In Tall
Designed To Compliment Your Xogvent Wall Mount Hood Perfectly, Stainless Steel Duct Cover To Complete Your Look - Full 48" Width X 6" High
Product image 1
Description
You may also like
Thumbnail 1
Best Range Hoods P12NA 1300 Max Cfm Blower For Wtd9M Series And Cpd9M Series Outdoor Range Hoods
-70%