Xo Appliance XOGV42X12DC Duct Cover 42In Wide, 12In Tall
Designed To Compliment Your Xogvent Wall Mount Hood Perfectly, Stainless Steel Duct Cover To Complete Your Look - Full 42" Width X 12" High
Product image 1
Description
You may also like
Thumbnail 1
Best Range Hoods P12NA 1300 Max Cfm Blower For Wtd9M Series And Cpd9M Series Outdoor Range Hoods
-70%